Produkcja kontraktowa

1

Kompleksowe podejście i elastyczność

Realizujemy projekty produkcyjne z zakresu produkcji kontraktowej o różnych stopniach skomplikowania – począwszy od złożonych kontraktów z przygotowaniem koncepcji i składu produktu, po wykonanie pojedynczego etapu produkcyjnego (np. rozlanie lub etykietowanie) w charakterze podwykonawcy.

3

Technologia

Posiadamy rozbudowany park maszynowy, wraz z automatyczną linią produkcyjną o wydajności 2.500 butelek na godzinę. W skład linii wchodzą automatyczna maszyna rozlewająca, automatyczna zakręcarka i automatyczna etykieciarka etykiet samoprzylepnych. Mamy dodatkowo możliwość pasteryzacji produktów w pasteryzatorze komorowym. Oferujemy pakowanie produkcji w zgrzewki z folii termozgrzewalnej lub kartony.
2

Specjalizacja - płynne suplementy diety

Zakres współpracy zależy od wymagań naszych partnerów biznesowych. Nasze kompetencje obejmują pełen zakres procesu produkcyjnego – włącznie z opracowaniem koncepcji i składu produktu, przez kontraktowanie wszelkiego rodzaju surowców i składników, produkcję, pakowanie i transport z dostawą w uzgodnione miejsce.
4

Nasi klienci

Realizujemy szereg projektów z zakresu produkcji kontraktowej dla wiodących marek na rynku polskim - sieci sklepów spożywczych, sieci i operatorów aptek oraz firm farmaceutycznych. Pracujemy w oparciu o umowy o poufności.

Usługi wspierające proces produkcji

Oprócz projektów kompleksowych realizujemy także poszczególne etapy procesów produkcyjnych – zgodnie z życzeniem klienta, w tym np.:
– rozlewanie produktów,
– etykietowanie,
– przepakowywanie,
– konfekcjonowanie mix-ów produktów,
– inne.